Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

 Účtovníctvo

Externé vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva v Bratislave.

Potrebujete sa venovať svojmu biznisu? Ste malá alebo stredná spoločnosť s ručením obmedzeným? Zamestnávanie internej účtovníčky je pre Vás príliš nákladné?

Využitím služieb externého spracovania účtovníctva a miezd dokáže podnikateľský subjekt ušetriť až 40% z nákladov, ktoré by podnikateľ musel vynaložiť na zabezpečenie nárokov vyplývajúcich z interného zamestnávania účtovníka.

Spoločnosť DIGITAL EKONOMIK, s.r.o. zabezpečuje všetky administratívne činnosti na profesionálnej úrovni - vedenie podvojného účtovníctva, resp. jednoduchého účtovníctva, spracovanie daní, personálne činnosti, spracovanie miezd a všetky ostatné administratívne činnosti, ktoré je potrebné vykonávať v rámci platnej legislatívy.

Ideálne riešenie pre Vás je využiť služby externého spracovania jednoduchého a podvojného účtovníctva. Urobí to za Vás tím odborníkov spoločnosti DIGITAL EKONOMIK, s.r.o., ktorý sa venuje iba jednoduchému účtovníctvu, podvojnému účtovníctvu, personalistike a administratíve na vysokej odbornej úrovni. Dohľad nad prácou kvalifikovaných účtovníkov vykonávajú znalci a audítori.

 


www.podvojne-uctovnictvo-bratislava.sk